Text Box:

APIE MUS

I.Į. GYTSTATA

Direktorius

Gytis Gaubys

Tel. + 370 638 33181

El.p.: gytis@gytstata.lt

GYTSTATA

Individualių namų statyba nuo pamatų iki raktų.

    I.Į. „GYTSTATA“ –  įkurta 2007m. Įmonės specializacija -  medinių karkasinių individualių namų statyba nuo pamatų iki raktų  ir stato nuo gyvenamųjų namų , angarų iki lauko pavėsinių stoginių ir t.t. Taip pat dengiame šlaitinius stogus, rekonstruojame senus. Atliekami skardinimo darbai, nestandartinių skardos gaminių gamyba. Įmonėje dirba tik kvalifikuoti, turintis ilgametę darbo patirtį šioje srityje, darbuotojai. Kuriais galima didžiuotis ir garantuoti, kad darbai bus atlikti profesionaliai ir garantuos aukštą darbų kokybę.

    Siekdami suteikti užsakovams kuo geresnes kainas ir paslaugų kokybę mes stengiamės modernizuoti gamybą. Visą reikalingą medieną gaminame ir pasiruošiame patys, o tai lemia jos gerą kokybę ir patrauklią kainą.

    Naudojame jau laiko patikrintas technologijas ir joms pritaikius naujausius specializuotus įrankius. Netaupome savo laiko, papildomų darbų kaštų ir visus namus statome nuo pradžios iki pilno įruošimo tik jūsų sklype, o tai ir lemia nepriekaištinga darbų kokybę ir tikrai gerus rezultatus, nes  :

          a) Statant jau statybų aikštelėje išvengiama tokių problemų kaip skydų sujungimų tarpai ir detalės, taip pat ir pačių karkaso skydų sujungimas .

 

     Visi kurie manęs paklausia, koks namas yra geresnis, medinis ar mūrinis , atsakau trumpai ir tokiu pačiu klausimu , kokio jums reikia gero ar pigaus ir kiek turite pinigų. Kodėl? Norite pigaus statykitės mūrinį, (blokeliai iš lauko nutinkuotas putplastis), statybos gali trukti pagal jūsų piniginės storį ir galimybes. Kitos statybinės organizacijos tokius namukus stato ir giria kokie jie puikus ir ilgaamžiai, bet nepasako , kas iš to putplasčio bus po dešimties metų, kokia to namo sienų varža ir kiek yra sveika tokiam namuke gyventi. Norite gero mūrinio namuko (trisluoksnė siena- blokelis, termoizoliacinis sluoksnis, plyta) tai pirma turite norimo namo projekto pasidomėti kokia bus sąmata ir ar jūs pajėgus tokį namuką statyti finansiškai, ar neteks po kokių penkių metų statybų jo parduoti nes neužtenka namo įrengimui lėšų. Norite gero ir sveiko - statykite medinį. Mediena nuo seno pasižymėjusi puikiomis statybinėmis savybėmis, puikia šilumine varža, ekologiškumu. Tinkamai mediena paruošta 

(išdžiovinta ir impregnuota) gali stovėti ne viena dešimtį metų. Tokiems namams nereikalaujama sudėtingų pamatų ,mechanizmu.

Rastinis namas: pirtelės, pavėsinės, klėtelės gražu praktiška, bet tik ne gyvenamasis namas, nerekomenduočiau, nebėra kaip anksčiau tokiu rastu paruošimo, nebent visą mediena pasiruošite patys (mediena žiemos pjovimo, rastai natūraliai išdžiovinti ir t.t.)   Klausimas paprastas ir iš keturių žodžių, bet pradiskutuoti galima šia tema ne viena diena ar savaite.

Kodėl rinktis karkasinį medinį namą? Atsisakydami sunkių ir masyvių sienų iš inertinių medžiagų (mūro, betono ir kt.) sukuriate ekologiškai sveikesnę gyvenimo aplinką. Lengvos atitvaros, nesugerdamos šilumos energijos iš patalpų oro, leidžia laisvai reguliuoti pastato vidaus temperatūros režimą. Dienos metu sumažinus tiekiamos šilumos kiekį, vakare per trumpą laiką pasiekiama pageidaujama patalpų oro temperatūra. Karkasiniai pastatai daug greičiau ir pigiau pertvarkomi lengvai keičiant patalpų vidaus planavimą. Ši statyba yra lanksti. Esant poreikiui, pastatytą namą ateityje galima praplėsti naujomis patalpomis. Teisingai sumontuotas ir įrengtas karkasinis namas tarnaus ne vieną dešimtmetį. Išorinis triukšmas namų viduje sumažinamas mažiausiai 4 kartus.

 

          b)  Užsakovas gali sekti ir matyti visą technologinį namo statybos procesą ,bei visus statybos etapus.

          c) Visą laiką išlieka galimybė nepatikusias namo detales pakoreguoti tai yra – kartais piešinukuose, projektuose atrodo vienaip, o tikrovėje visai kitaip, tad laiku pastebėjęs užsakovas , kad projekte ne taip kaip norėtina galima rasti puikius kompromisus .(padidinti , pamažinti langus; pakoreguoti pertvarų atstumus ar net stogo nuolydžius)

          d) visa santechnika, elektros instaliacija,  signalizacijos ir televizijos kabeliai sumontuojama statybos darbu metu „sukavojant“  viską į sienų karkasus.

                        I. Į “GYTSTATA”  gaminama ne tik standartinius stogo aksesuarus ( vėjinės, kraigai, lietaus nuvedimo sistema, palangės ir t.t.) bet ir nestandartinius skardos gaminius. Visus gaminius stengiamės gaminti optimaliausiais ilgiais,  kad mažiau butų montuojant detaliu sudūrimų ir išgaunama aukštesne darbų kokybė.

      Turėdami galimybes gaminti nestandartinius gaminius turime ganėtinai aukšta pranašumą įgyvendindami užsakovų sudėtingus norus, nes ne viską galima nupirkti, o kažkur užsakinėjant užima daug laiko ir papildomų lėšų. Pas mus to nėra , vos tik pamačius , kad reikia kažkokios nestandartines detalės pranešama kolegoms kurie iškarto į tai sureaguoja pagamindami užsakymą ir kitą dieną skardininkai net nesustabdę darbų tęsia juos toliau.

      Vadinasi mes jums galime pasiūlyti:

        1) Ganėtinai patrauklią darbų kainą.

        2) Greitus darbų atlikimo terminus.

        3) Aukštą ir nepriekaištingą darbų kokybę.

        4) Sutaupyti daug Jūsų brangaus laiko

           išspręsdami už Jus ir netikėčiausias problemas.

       5) Tai , kad Jūsų namukas bus vienetinis ir unikalus.